Search
Generic filters
Exact matches only

Kontakta INSU

Postadress/Besöksadress

Katrineholm
Kungsgatan 2A
641 30 Katrineholm

Nyköping
Teknikgången 6
611 38 Nyköping

E-post: info@insu.se
Växel: 010-188 35 00

Öppettider växel
Måndag-fredag 08.00-16.00

INSU Katrineholm

INSU Nyköping

Våra medarbetare

Kristina Kullman

Chef Administration & Service

010-188 35 11

kristina.kullman@insu.se

Hans Heldring

Chef Produktutveckling

010-188 35 51

hans.heldring@insu.se

Maria Tengner

Chef yrkeshögskola

010-188 35 71

maria.tengner@insu.se

Yaser Kassir

Chef Ekonomi & Försäljning

010-188 35 21

yaser.kassir@insu.se

Jasmine Törnström

Administration & Service

010-188 35 16

jasmine.tornstrom@insu.se

Nour Damra

Produktutvecklare

010-188 35 54

nour.damra@insu.se

Ellenor Engdahl

Koordinator Yrkeshögskolan

010-188 35 72

ellenor.engdahl@insu.se

Ronnie Eriksson

Säljansvarig region Stockholm/Uppsala

010-188 35 35

ronnie.eriksson@insu.se

Ann Lindeberg Gustafsson

Ekonomi- och HR

010-188 35 22

ann.lindeberg@insu.se

Viktor Eriksson

Lärare VVS

010-188 35 82

viktor.eriksson@insu.se

Helén Skagerlind

Administration & Service

010-188 35 38

helen.skagerlind@insu.se

Gustav Larsson

Provledare branschprov VVS

010-188 35 87

gustav.larsson@insu.se

Rita Fager

Säljansvarig region Väst/Syd

010-188 35 36

rita.fager@insu.se

Claes-Göran Hansson

Vaktmästare

010-188 35 19

cg.hansson@insu.se

Anette Vestin

Administration & Service

010-188 35 15

anette.vestin@insu.se

Urban Mellstrand

Provledare branschprov VVS

010-188 35 86

urban.mellstrand@insu.se

Ann Turegård Svensson

Utbildningsledare Yrkeshögskolan

010-188 35 74

ann.turegard.svensson@insu.se

Göran Pålsson

Ansvarig provledare branschprov VVS

010-188 35 88

goran.palsson@insu.se

Mia Vokbus

Koordinator/Handläggare Yrkeshögskolan

010-188 35 14

mia.vokbus@insu.se

Mats Österberg

Lärare Kyl- och värmepumpteknik

010-188 35 58

mats.osterberg@insu.se

Emilia Eriksson

Utbildningsledare Yrkeshögskolan

010-188 35 73

emilia.eriksson@insu.se

Peter Tegebjer

Institutionstekniker

010-188 35 90

peter.tegebjer@insu.se

Karin Westerdahl

Administration & Service

010-188 35 17

karin.westerdahl@insu.se

Martin Holmberg

Provledare branschprov VVS

010-188 35 85

martin.holmberg@insu.se

Maria Holmkvist

Produktutvecklare

010-188 35 55

maria.holmkvist@insu.se

Gösta Körlof

IT-pedagog

gosta.korlof@insu.se

Anne-Sofie Tunon

Administration & Service

010-188 35 18

anne-sofie.tunon@insu.se

Claes Sjöberg

Säljare VVS och Kylteknik

010-188 35 37

claes.sjoberg@insu.se

Jimmy Sundqvist

Marknadsansvarig

010-188 35 60

jimmy.sundqvist@insu.se

Peter Karlsson

Avdelningschef Gymnasie & Lärling

010-188 35 57

peter.karlsson@insu.se

Clarence Karlsson

Lärare Elteknik

010-188 35 89

clarence.karlsson@insu.se

Andreas Johansson

Lärare VVS

010-188 35 83

andreas.johansson@insu.se